Formalizada Servicios

Servei de retirada, trasllat, dipòsit i alienació, per al seu posterior desballestament dels vehicles declarats fora d’ús

Expediente: X2025002286

Servei de retirada, trasllat, dipòsit i alienació, per al seu posterior desballestament dels vehicles declarats fora d’ús, abandonats, renunciats pels seus titulars o cedits a l’Ajuntament\n

6.264
Presupuesto base
6.264
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Cassà de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
26 ago 2025, 11:30

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 ago 2025
Anuncio de Pliegos 26 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 jul 2025
Anuncio de Formalización 26 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Cassà de la Selva

En la misma provincia (Girona)