En evaluacion Servicios

Servei de retirada, trasllat, dipòsit i alienació de vehicles abandonats o renunciats per al seu tractament com a residus sòlids urbans

Expediente: CONT2600002

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de retirada, trasllat, alienació, descontaminació i tractament com a residus dels vehicles declarats fora d’ús, ja siguin abandonats, renunciats pels seus titulars o formalment cedits a l’Ajuntament.

11.985
Presupuesto base
11.985
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Castellar del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
24 jul 2026, 15:25

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 jul 2026
Anuncio de Pliegos 24 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Castellar del Vallès

En la misma provincia (Barcelona)