En evaluacion Servicios

Servei de retirada, transport, dipòsit i alienació per al tractament com a residus, descontaminació i posterior gestió de desballestament dels vehicles declarats fora d’ús, és a dir, dels vehicles abandonats estacionats al carrer, renunciats pels seus titulars o cedits a l’Ajuntament de Barberà del Vallès i/o dipositats en el Dipòsit Municipal.

Expediente: N774240044

Contractació del servei de retirada, transport, dipòsit i alienació per al tractament com a residus, descontaminació i posterior gestió de desballestament dels vehicles declarats fora d’ús, és a dir, dels vehicles abandonats estacionats al carrer, renunciats pels seus titulars o cedits a l’Ajuntament de Barberà del Vallès i/o dipositats en el Dipòsit Municipal, d’acord amb les determinacions que s’especifiquen en el plec de prescripcions tècniques i amb la gestió mediambiental adient segons normativa en vigor; que junt amb la seva codificació, figura a l'apartat A) del quadre de característiques annex (Annex 1). A la licitació i execució del contracte regiran, a més de la normativa legal aplicable, el Plec de clàusules administratives particulars i el Plec de prescripcions tècniques (PPT) (Annex 2).

41.720
Presupuesto base
41.720
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Barberà del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 jun 2026, 16:34

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jun 2026
Anuncio de Pliegos 1 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Barberà del Vallès

Abierta AM-2026-01

Homologació d’un màxim de quatre (4) empreses per a cadascun dels lots en què es divideix l'objecte de l'Acord Marc, per satisfer les necessitats de subministrament de màquines, aparells, equips i productes consumibles elèctrics i electrònics, incloent il·luminació general, i l'adquisició dels articles i equipaments per a l'enllumenat públic, que SABEMSA requereix per portar a terme el seu objecte social, especialment els serveis de manteniment de les dependències municipals i de l'enllumenat públic de Barberà del Vallès.

110.000 €

Abierta AM-2026-01

Acord Marc de subministrament de material elèctric i electrònic, incloent il·luminació general i equipament per a l’enllumenat públic de Barberà del Vallès

352.000 €

Abierta OB-2025-02

Contractació de les obres del projecte per a la millora del tractament a l'ETAP Nicolàs de Barberà del Vallès per a la reducció de PFAS

455.098 €

Abierta OB-2025-02

Execució d eles obres definides en el Capítol 06 (Instal·lacions) del "Projecte d'obres per a la millora del tractament a l'ETAP Nicolàs de Barberà del Vallès per a la reducció de PFAS", incloent totes les unitats, equips, elements, connexions, treballs d'integració, proves i posada en marxa necessaris per deixar plenament operativa la nova etapa de tractament, incloent en aquesta part del projecte la part proporcional del Capítol 08 (Seguretat i Salut) que resulti imputable a les actuacions relacionades. Queden expressament excloses de l'objecte del contracte les actuacions d'obra civil, adequacions auxiliars, demolicions, moviment de terres, lloses i paviments, gestió de residus i altres treballs complementaris corresponents als Capítols 01, 02, 03, 04, 05 i 07, que podran ser executats directament per SABEMSA amb mitjans propis o mitjançant altres contractacions independents.

350.075 €

Abierta N779260009

Obres de reforma dels sistemes de climatització dels gimnasos de l'escola Marta Mata i l'escola Miquel Martí Pol.

106.279 €

En la misma provincia (Barcelona)