Formalizada Servicios

Servei de reparació de les instal·lacions elèctriques de l'equipament GEPA, situat al Parc de Gardeny de Lleida.El servei inclou les següents actuacions a realitzar: • Planta baixa: Substitució de 4 lluminàries downlight, 2 tubs LED de 120 cm, 3 interruptors i 7 lluminàries d'emergència. • Planta 1: Substitució de 5 lluminàries downlight, 5 tubs LED de 120 cm, 1 interruptor, 7 lluminàries d'emergència i 8 lluminàries d'emergència superficials. • Planta 2: Substitució de 5 tubs LED de 120 cm, 1 interruptor, i 7 lluminàries d'emergència. • Coberta: Substitució d’1 tub LED de 120 cm. • Instal·lacions noves, a planta baixa, planta 1 i planta 2: Instal·lació de 12 lluminàries, una per mòdul d’emmagatzematge, amb detector de presència, incloent-hi materials i cablejat. • Gestions: Generació de documentació as-built, informes i logística

Expediente: E2611

Contrato de servicios formalizado por Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC). Procedimiento restringido. Duración del contrato: 20 días. Categoría CPV 50532000. Adjudicado el 6 mar 2026 a ELECNOR SERVICIOS Y PROYECTOS, S.A.U. Se recibieron 2 ofertas.

7.553
Presupuesto base
7.553
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
50532000
Publicación
6 mar 2026, 14:06
Fecha límite
27 feb 2026, 00:59
Duración
20 días

Adjudicación

Adjudicatario
ELECNOR SERVICIOS Y PROYECTOS, S.A.U
NIF
A79486833
Importe
7.305
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 6 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 mar 2026, 04:53

Más licitaciones de Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC)

Abierta E2486

E2486: Contractació de la prestació del servei de centre de procés de dades (CPD)

2.653.462 €

Abierta E2486

Contractació conjunta, mitjançant procediment obert subjecte a regulació harmonitzada, de la prestació integrada dels serveis de centre de procés de dades (CPD), infraestructura digital i serveis associats necessaris per donar suport a l’allotjament, processament, emmagatzematge, connectivitat, seguretat i explotació dels sistemes d’informació de les entitats participants, d’acord amb les condicions establertes en aquest Plec i en el Plec de Prescripcions Tècniques. La contractació té per finalitat posar a disposició de les entitats participants una infraestructura tecnològica comuna, segura, escalable i eficient, que permeti donar resposta a les necessitats presents i futures derivades de la prestació dels seus serveis públics, garantint la continuïtat operativa, la seguretat de la informació, la disponibilitat dels serveis i la racionalització de la despesa pública mitjançant una compra conjunta coordinada pel Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC).

829.207 €

Abierta 22/22

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) que té com a finalitat la selecció de proveïdors per al subministrament d'energia per a les institucions inicials que formen part del grup de compra.

939.575.522 €

Abierta E2310

Centralitzar la selecció de proveïdors per la prestació de serveis de formació i altres serveis bàsics associats a les diferents entitats adherides al grup de compra del CSUC. Les entitats inicialment adherides són: • Universitat de Barcelona (UB) • Universitat de Girona (UdG) • Universitat Rovira i Virgili (URV) • Fundació Universitat Oberta de Catalunya (UOC) • Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC)

4.980.000 €

Abierta E2301

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) permetrà facilitar a les entitats participants el subministrament d’equips informàtics amb sistema operatiu Mac OS i iOS, equips portàtils, convertibles, tauletes, telèfons intel·ligents (smartphones), equips d’altes prestacions gràfiques, Mini PC, All in One, servidors NAS de sobretaula i, per a tots ells, accessoris addicionals, atribuint la licitació al CSUC. Les entitats inicialment adherides a la present contractació són les referenciades a l'apartat A.1 del Quadre de característiques del PCAP. L’objecte del contracte es fracciona en set categories: Categoria 1: Equipament informàtic amb sistemes operatius macOS, iOS i accessoris. Categoria 2: Equipament informàtic portàtil o convertible i accessoris. Categoria 3: Equipament informàtic tauletes o smartphones i accessoris. Categoria 4:. Equipament informàtic d’altes prestacions gràfiques i accessoris. Categoria 5: Equipament informàtic mini PC i accessoris. Categoria 6: Equipament informàtic All in One i accessoris. Categoria 7: Equipament informàtic servidors NAS de sobretaula i accessoris.

38.700.000 €