Formalizada Servicios

Servei de renovació dels dominis i certificats d’Internet, l’actualització i manteniment dels hostings, App i pàgina web de l’Institut d’Estudis Ilerdencs de la Diputació de Lleida

Expediente: 2025/55-776

Servei de gestió de la renovació dels dominis i certificats d’Internet, l’actualització i manteniment dels hostings, App i pàgina web, propietat de l’Institut d’Estudis Ilerdencs de la Diputació de Lleida.

24.789
Presupuesto base
24.789
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Lleida, Lleida (Cataluña)
Publicación
10 nov 2025, 12:05

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 nov 2025
Anuncio de Pliegos 10 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 nov 2025
Anuncio de Formalización 10 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:08

Más licitaciones de Institut d'Estudis Ilerdencs (IEI)

En la misma provincia (Lleida)