En evaluacion Servicios

Servei de redacció del projecte bàsic i d'execució, estudi de seguretat i salut, direcció d’obra, direcció d’execució d’obra, control de qualitat i coordinació de seguretat de les obres de l’ampliació de l’Ajuntament i la nova Casa de la Festa

Expediente: 328/2026

Redacció del projecte bàsic i executiu, estudi de seguretat i salut, direcció d’obra, direcció d’execució d’obra, control de qualitat i coordinació de seguretat de les obres de l’ampliació de l’Ajuntament i la nova Casa de la Festa

138.840
Presupuesto base
45.240
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ascó, Tarragona (Cataluña)
Publicación
11 mar 2026, 11:52

Organismo contratante

Ajuntament d'Ascó

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 mar 2026
Anuncio de Pliegos 11 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 abr 2026, 08:32

Más licitaciones de Ajuntament d'Ascó

En la misma provincia (Tarragona)