Adjudicada Servicios

Servei de redacció del nou pla museològic del MAMT adaptat al nou edifici del Palau de la Diputació i a la seva col·lecció

Expediente: 8004330008-2026-0002080

La redacció del Pla Museològic del MAMT, que definirà el marc conceptual, discursiu, funcional i metodològic per a l’organització de continguts, la presentació de la col·lecció, la mediació amb les persones usuàries i l’experiència de visita en el nou edifici de la Diputació de Tarragona.

30.000
Presupuesto base
30.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
29 abr 2026, 15:08

Organismo contratante

Diputació de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 abr 2026
Anuncio de Pliegos 29 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 31 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 12:13

Más licitaciones de Diputació de Tarragona

En la misma provincia (Tarragona)