Adjudicada Servicios

Servei de recollida, transport i gestió dels residus especials en petites quantitats (REPQ), procedents de les deixalleries de la Conca de Barberà

Expediente: 2026_MA0667

Contrato de servicios adjudicado por Consell Comarcal de la Conca de Barberà en Tarragona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 90523000. Adjudicado a CENTRE DE GESTIO MEDIAMBIENTAL, SL. Se recibieron 2 ofertas.

36.000
Presupuesto base
144.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
90523000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 abr 2026, 10:06
Fecha límite
13 may 2026, 16:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
CENTRE DE GESTIO MEDIAMBIENTAL, SL
NIF
B60916533
Importe
27.791
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 abr 2026
Anuncio de Pliegos 28 abr 2026
Fin Plazo Presentación 13 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (90 en Tarragona)

Abierta 43008857/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Formació de Persones Adultes (CFA) de Reus.

11.037 €

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta CO 17/2026

Contracte privat de serveis per a la retirada, transport i tractament de rebuig de la planta mecànic biològica i de compostatge del Centre Comarcal de tractament de residus de Botarell

15.795.625 €

Abierta 9503/2026

Servicio de limpieza de los edificios y dependencias municipal del Ayuntamiento de Vila-seca.

1.290.403 €

Abierta CTN2600345

L’objecte d’aquesta licitació és contractar els serveis necessaris per a efectuar una correcta explotació, conservació i manteniment dels sistemes de sanejament de Torredembarra, La Nou de Gaià i St. Miguel i Vespella de Gaià, segons les instruccions recollides en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (PPTP) que garanteixi l’assoliment dels objectius de qualitat fixats en el mateix i que compleixen els requeriments de la Directiva 91/271/CEE del Consell, de 21 de maig de 1991, sobre el tractament d’aigües residuals urbanes i del Reial Decret 509/1996, de 15 de març, de desenvolupament del Reial Decret-llei 11/1995, de 28 de desembre, per el que s’estableixen les normes aplicables al tractament de les aigües residuals urbanes.

9.952.977 €

Abierta 43002594/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Baix Camp

129.571 €

Abierta C029_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de carbó actiu granular (CAG) per l'ETAP de Sant Salvador i dels serveis associats, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte.

290.400 €

Abierta 43002582/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Salvador Vilaseca

90.250 €

Abierta 43005704/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Francesc Vidal i Barraquer

137.261 €

Más licitaciones de Consell Comarcal de la Conca de Barberà