En evaluacion Servicios

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I GESTIÓ DELS FANGS DESHIDRATATS GENERATS PER L’EDAR DEL SISTEMA VILAFRANCA

Expediente: 1403-0325/2026

La prestació del servei de recollida, transport i gestió dels fangs deshidratats generats per l’estació depuradora d’aigües residuals (EDAR) del sistema Vilafranca del Penedès, que és gestionada per la Mancomunitat Penedès-Garraf.

799.920
Presupuesto base
799.920
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vilafranca del Penedès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 06:32

Organismo contratante

Mancomunitat Penedès - Garraf

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Mancomunitat Penedès - Garraf

En la misma provincia (Barcelona)