En evaluacion Servicios

Servei de recollida, processament i anàlisi de dades de l'Ofercat 2026: ciutats de Salt, Blanes, Palafrugell, Palamós, Roses, Castell-Platja d'Aro, Banyoles, l'Escala i Amposta i mostra reduïda a les ciutats de Terrassa, Badalona, Granollers, Sitges, Manresa, Esplugues de Llobregat, Martorell i Vic. Servei d'informació i captació de comerços del Pla d'impuls del català al comerç a les ciutats de Girona, Figueres, Lloret de Mar, Tortosa, La Ràpita, Deltebre, Móra d'Ebre, Alcanar, Lleida, Tàrrega, Balaguer, Mollerussa i Cervera

Expediente: LI-2026-138

Contrato de servicios en evaluación por Departament de Política Lingüística. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 105 días. Categoría CPV 79300000.

198.418
Presupuesto base
198.418
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79300000
Publicación
27 jul 2026, 12:55
Fecha límite
7 ago 2026, 14:00
Duración
105 días

Documentos

(2)

Organismo contratante

Departament de Política Lingüística

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 7 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 ago 2026, 19:00