En evaluacion Servicios

Servei de recollida i transport dels residus del magatzem de les brigades municipals de l'Ajuntament de Girona situat al polígon Mas Xirgu

Expediente: 2026023672

L’objecte del contracte és el servei de recollida i transport dels residus que consten a l’annex I del Plec de prescripcions tècniques al magatzem de les brigades municipals de l’Ajuntament de Girona situat al polígon industrial Mas Xirgu (ctra. Santa Coloma, 70) i, ocasionalment, els residus de gran volum en diferents punts del terme municipal de Girona.

145.615
Presupuesto base
145.615
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
29 jun 2026, 15:36

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 jun 2026
Anuncio de Pliegos 29 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 ago 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)