Prevista Servicios

Servei de recollida, acollida i assistència d’animals domèstics de companyia i animals salvatges urbans abandonats, perduts, ferits o decomissats, que es troben a la via pública així com les tasques d’auxili a les actuacions judicials i/o administratives, dels cossos de seguretat o del departament de salut pública de l’ajuntament, en aquelles intervencions en les que estiguin implicats aquesta categoria d’animals.

Expediente: X2026004692

Contrato de servicios previsto por Ajuntament de Torelló. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 85200000.

41.204
Presupuesto base
82.408
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
85200000
Publicación
28 jul 2026, 14:05
Duración
1 año

Organismo contratante

Ajuntament de Torelló

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 jul 2026
Anuncio de Pliegos 28 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 jul 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de Torelló