Formalizada Servicios

Servei de realització d'exploracions de ressonància magnètica oberta

Expediente: 0621/25

Contractació del servei de realització d'exploracions de ressonància magnètica oberta i el lliurament dels corresponents informes als pacients de l'Hospital Universitari Sant Joan de Reus, prèvia valoració facultativa i prescripció per part del personal assistencial del servei de radiodiagnòstic de l'entitat contractant a través d'una sol·licitud d'exploració.

88.000
Presupuesto base
88.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 ago 2025, 11:45

Organismo contratante

Salut Sant Joan de Reus - Baix Camp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 ago 2025
Anuncio de Pliegos 28 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 ago 2025
Anuncio de Formalización 28 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08