Anulada Concesión de servicios

Servei de realització de l’esdeveniment ‘RAC1 ON TOUR’ a Roses per a la celebració del dia mundial de la ràdio el 13 de febrer de 2026

Expediente: 2026/000320

L’objecte del contracte és la prestació del servei de producció, realització i emissió en directe del programa radiofònic RAC1 On Tour des del municipi de Roses, amb la finalitat de promocionar l’activitat cultural i la projecció pública del municipi. Rac 1 On Tour és un format radiofònic itinerant de gran impacte cultural i comunicatiu, creat i produït exclusivament per l’emissora RAC1, propietat del Grup Godó i que es realitza per a celebrar el Dia Mundial de la Ràdio el dia 13 de febrer de 2026. L’esdeveniment consisteix en 15 hores de programació de ràdio en directe des de diferents municipis de Catalunya. Roses serà el municipi amfitrió de l’emissió de dos programes en directe, amb una durada total de 2 h : La competència a les 12 h amb Òscar Dalmau i Òscar Andreu, i Vostè Primer a les 13 h amb Marc Giró.

21.736
Presupuesto base
21.736
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Roses, Girona (Cataluña)
Publicación
12 feb 2026, 15:02

Organismo contratante

Ajuntament de Roses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 feb 2026
Anuncio de Pliegos 12 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 15:39

Más licitaciones de Ajuntament de Roses

Abierta 2026/003249

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE SENYALITZACIÓ TURÍSTICA INTEL·LIGENT AMB CODIS QR VINCULATS A LA WEB DE TURISME MUNICIPAL DE ROSES

62.275 €

En evaluacion 2023/007883

Contractació del servei de subministrament de dades de visitants mitjançant la tecnologia de telefonia mòbil,en concret en relació amb dades de mobilitat i d’interès turístic general a la destinació de Roses.

71.792 €

Formalizada 2026/000749

Servei de renovació de la certificació de Roses com a destinació Biosphere

16.000 €

Formalizada 2026/000749

La prestació consisteix en la contractació dels serveis vinculats a l’aplicació de la metodologia BIOSPHERE, per part de l’Instituto de Turismo Responsable, amb l’objectiu de renovar la Certificació Roses Biosphere. Les prestacions a realitzar pel contractista es desenvoluparan a partir de les fases següents, que es detallen en el PPT: • Fase 1. Continuïtat del projecte Biosphere Destination. • Fase 2. Realització del procés d’auditoria externa de tercera part. • Fase 3. Manteniment del certificat Biosphere Destination.

8.000 €

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €

En la misma provincia (Girona)