Formalizada Servicios

Servicio de publicidad, promoción y apoyo a la comercialización de las marcas turísticas Costa Daurada y Terres de l'Ebre

Expediente: 8004330048-2024-0000266

Contrato de servicios formalizado por Patronat de Turisme de la Diputació de Tarragona en Tarragona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 22 meses. Categoría CPV 79340000. Adjudicado el 18 ago 2026 a Medialog Communications SL. Se recibieron 4 ofertas.

4.974.512
Presupuesto base
15.527.663
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79340000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 mar 2026, 15:03
Fecha límite
26 feb 2026, 14:00
Duración
22 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Medialog Communications SL
NIF
B55690879
Importe
2.682.645
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 mar 2026
Anuncio de Pliegos 13 mar 2026
Fin Plazo Presentación 26 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 18 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 ago 2026, 04:22

Mismo sector y zona (79 en Tarragona)

Abierta 159/2026

L’objecte del contracte és la prestació d’un servei de consultoria especialitzada en Recursos Humans per a la definició, disseny i implantació del Model de Gestió de Persones del Consorci d’Aigües de Tarragona, amb la finalitat de dotar l’organització d’un marc coherent, integrat i operatiu que alineï els principals processos, models, polítiques i instruments de gestió de persones.

35.000 €

Abierta 33/2026-OS

L’objecte del present plec és l’establiment de les condicions que regiran la contractació dels serveis d’assessorament jurídic qualificat en matèria de: - Administratiu general i contractació pública (Lot 1) - Protecció de dades, DPD i transparència (Lot 2) - Fiscal i comptable (Lot 3)

49.800 €

Abierta 08/2026

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis i subministraments per cobrir les necessitats de la instal·lació, muntatge, lloguer d’elements, desenvolupament i desmuntatge de la Primera Festa del Romesco de Tarragona 2026, organitzat per MERCATS DE TARRAGONA, SA, que se celebrarà els dies 16, 17 i 18 d’octubre de 2026 al tram final de la Rambla Nova i al Teatre Tarragona.

34.480 €

Abierta 1570/2026

Servei de Delegat de Protecció de Dades per l’Ajuntament de l’Ampolla

4.535 €

Abierta 1547/2026

Els serveis de vigilància, seguretat i control d'accessos pels esdeveniments de caràcter festiu, cultural i esportiu organitzats al municipi de l’Ampolla, consistent en la contractació de vigilants (sense arma) i auxiliars-controladors d’accessos, d’acord amb les especificitats de cada servei.

16.891 €

Abierta CSE/TM05/1101480950/27/PO

Servei de seguretat i auxiliars de servei

3.554.764 €

Abierta 1623

Contractació dels serveis per a l’organització dels esdeveniments agroalimentaris «Premis Nacionals a les Millors Mels de Catalunya», que consistirà en l’organització de l’edició dels «Premis Nacionals a les millors Mels de Catalunya».

80.400 €

Abierta CO 14/2026

Contractació, per lots, dels serveis de gestoria i assessorament laboral a Serveis Comarcals Mediambientals, SA

74.741 €

Abierta 501/2026 G626

Serveis de direcció artística, coordinació i gestió de la mediació cultural i accions educatives, coordinació d’execució i producció, i coordinació i gestió de la comunicació i desenvolupament de connexions amb la ciutadania del festival SCAN

98.271 €

Abierta 195/2026/G626

Servicios de asistencia técnica para la realización de espectáculos y actos afines y el servicio auxiliar de soporte de peonaje.

693.705 €

Más licitaciones de Patronat de Turisme de la Diputació de Tarragona