En evaluacion Servicios

SERVEI DE PRODUCCIÓ AUDIOVISUAL MULTICANAL DE LA PROGRAMACIÓ D’ACTIVITATS I EXPOSICIONS DEL MUSEU NACIONAL D’ART DE CATALUNYA PER AL PERÍODE DE 14 MESOS, AMB MESURES DE RESPONSABILITAT SOCIAL I AMBIENTAL

Expediente: MNAC-2026-150

Servei de producció audiovisual multicanal de la programació d’activitats i exposicions del Museu Nacional d’Art de Catalunya per al període de 14 mesos, amb mesures de responsabilitat social i ambiental

215.900
Presupuesto base
215.900
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jul 2026, 21:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jul 2026
Anuncio de Pliegos 15 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 ago 2026, 12:10

Más licitaciones de Consorci Museu Nacional d'Art de Catalunya

Formalizada MNAC-2026-156

Adquisició de la pintura de Joaquim Mir, “La Sagrada Família en construcció” (1898), i de l’obra d’Antoni Clavé, “Bridge” (1938).

45.000 €

Formalizada MNAC-2026-95

Servei de manteniment i reparació de les màquines d’elevació del Museu Nacional d’Art de Catalunya, amb mesures de contractació pública responsable social i ambiental

25.426 €

Formalizada D154-2026/132

Concurs de projectes, amb intervenció de jurat, per a la selecció del projecte d’ampliació i rehabilitació del Museu Nacional d’Art de Catalunya, i l’adjudicació del contracte de serveis relatius a la redacció de l’avantprojecte de l’ampliació i rehabilitació del Museu Nacional d’Art de Catalunya, així com la possible adjudicació dels posteriors treballs que es relacionen com a “possibles adjudicacions posteriors”; Etapa 2: Projecte bàsic d’arquitectura i instal·lacions

718.104 €

En evaluacion MNAC-2026-150

Servei de producció audiovisual multicanal de la programació d’activitats i exposicions del Museu Nacional d’Art de Catalunya per al període de 14 mesos, amb mesures de responsabilitat social i ambiental

185.000 €

Adjudicada MNAC-2026-151

Redacció de projecte executiu i direcció d’obra de reparació de les patologies constructives de cúpules i torres detectades en les darreres campanyes d’inspecció de l’obra civil de l’edifici Palau Nacional del Museu Nacional d’Art de Catalunya, amb mesures de contractació pública social i ambiental

193.440 €

En la misma provincia (Barcelona)