Formalizada Servicios

Servei de prevenció, vigilància, salvament i socorrisme als usuaris de les platges

Expediente: 7293.1/2021

Aquesta licitació té per objecte la contractació, conforme a les característiques que figuren en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, del servei de prevenció, vigilància, salvament i socorrisme a les platges de Roda de Berà.

61.657
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
10 jun 2022, 15:00

Organismo contratante

Ajuntament de Roda de Berà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jun 2022
Anuncio de Pliegos 10 jun 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 jun 2022
Anuncio de Formalización 10 jun 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Roda de Berà

En la misma provincia (Tarragona)