Formalizada Servicios

Servei de prestació dels tallers de gènere i de prevenció de les violències als centres educatius de Roses

Expediente: 2025/001225

Contractar la realització de tallers clínics de prevenció de les violències de gènere en els centres educatius de Roses.\nL’Ajuntament de Roses, a través dels Serveis Socials municipals i en coordinació amb l’equip d’Igualtat i el Servei d’Informació i Atenció a les Dones – SIAD – de Roses de gestió comarcal té interès en garantir i vetllar per la igualtat, la no-discriminació per raó de gènere i l’eradicació de la violència masclista.\nDins aquest interès i en el marc de la prevenció i de les accions coeducatives s’enmarquen\nles accions de sensibilització com els tallers objecte del contracte per a desenvolupar\nmecanismes de prevenció, detecció i eradicació de les violències.\n

63.000
Presupuesto base
63.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Roses, Girona (Cataluña)
Publicación
10 oct 2025, 10:36

Organismo contratante

Ajuntament de Roses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 oct 2025
Anuncio de Pliegos 10 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 9 sep 2025
Anuncio de Formalización 10 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Roses

Abierta 2026/003249

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE SENYALITZACIÓ TURÍSTICA INTEL·LIGENT AMB CODIS QR VINCULATS A LA WEB DE TURISME MUNICIPAL DE ROSES

62.275 €

En evaluacion 2023/007883

Contractació del servei de subministrament de dades de visitants mitjançant la tecnologia de telefonia mòbil,en concret en relació amb dades de mobilitat i d’interès turístic general a la destinació de Roses.

71.792 €

Formalizada 2026/000749

Servei de renovació de la certificació de Roses com a destinació Biosphere

16.000 €

Formalizada 2026/000749

La prestació consisteix en la contractació dels serveis vinculats a l’aplicació de la metodologia BIOSPHERE, per part de l’Instituto de Turismo Responsable, amb l’objectiu de renovar la Certificació Roses Biosphere. Les prestacions a realitzar pel contractista es desenvoluparan a partir de les fases següents, que es detallen en el PPT: • Fase 1. Continuïtat del projecte Biosphere Destination. • Fase 2. Realització del procés d’auditoria externa de tercera part. • Fase 3. Manteniment del certificat Biosphere Destination.

8.000 €

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €

En la misma provincia (Girona)