Adjudicada Servicios

Servei de planificació, gestió i optimització de campanyes de publicitat digital

Expediente: 25-26.LC.046

Prestació d’un servei especialitzat en planificació estratègica, execució tècnica i optimització proactiva de campanyes (principalment Google Ads) per a la captació d’alumnat. El contracte no inclou la compra d’espais publicitaris.

24.000
Presupuesto base
24.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
19 jun 2026, 10:56

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2026
Anuncio de Pliegos 19 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

Subministrament rack climatitzat i cablejat intel·ligent per a la EDT

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Serveis de la renovació garanties fabricant equipament Dell i HPE

49.174 €

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d'equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d'ATL

304.246 €

En la misma provincia (Girona)