Formalizada Servicios

Servei de personal de sala, coordinació a Venècia i manteniment de l’Exposició que es durà a terme a l’espai de la cultura catalana a Venècia, en el context de la participació de l’Institut Ramon Llull a la 61ª edició de la Biennal d’Art de Venècia 2026, dins del programa “Eventi Collaterali”.

Expediente: CP00034 N-417/26

Contrato de servicios formalizado por Consorci de l'Institut Ramon Llull. Procedimiento abierto. Categoría CPV 79950000. Adjudicado el 14 abr 2026 a VeniceArtLogistics di Tamara Anna Andruszkiewicz. Se recibió 1 oferta.

98.963
Presupuesto base
98.963
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79950000
Publicación
4 mar 2026, 17:33
Fecha límite
11 mar 2026, 23:59

Adjudicación

Adjudicatario
VeniceArtLogistics di Tamara Anna Andruszkiewicz
NIF
IT03705270274
Importe
98.061
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 11 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 14 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 abr 2026, 04:22

Más licitaciones de Consorci de l'Institut Ramon Llull

Formalizada CP00035 N-636/26

Contractació específica d'encàrrec de serveis amb concreció de condicions, en el marc del Sistema dinàmic d'adquisició de serveis de prevenció de riscos laborals (PRL) aliens de la Comissió Central de Subministraments (CCS-2023-13). Inclou la prestació integral del Servei de PRL aliens per a l’IRL, abastant les disciplines tècniques de seguretat en el treball, higiene industrial, ergonomia i psicosociologia aplicada, així com les activitats de medicina de treball, els reconeixements mèdics, les activitats específiques desenvolupades per tècnics de PRL, les activitats específiques desenvolupades per unitats bàsiques sanitàries (UBS) i l'elaboració de plans d'autoprotecció (PAU). Es preveu una durada d'un any (set. 2026 - ago. 2027), prorrogable per un altre any (set. 2027 - ago. 2028).

19.044 €

Formalizada CP00054 N-1415/26

Lloguer de l’espai de l’estand de l’Institut Ramon Llull a la Fira del Llibre de Londres (London Book Fair), edició 2027, a l'entitat organitzadora de l'esdeveniment, Reed Exhibitions Ltd.

25.443 €

Formalizada CP00034 N-537/26

Producció espectacles musicals teatre Olympia 2026

59.338 €

Formalizada CP00034 N-537/26

Servei de producció i regidoria d'espectacles musicals al teatre Olympia de París a l'11 d'octubre de 2026.

59.338 €

Formalizada CP00054 N-1354/26

Servei dels espectacles musicals de Maria del Mar Bonet i Borja Penalba al Teatre Olympia de París diumenge 11 d’octubre de 2026

27.750 €