Adjudicada Servicios

Servei de neteja mecànica i manual, així com el manteniment de les platges de Roda de Berà

Expediente: 598/2025

Regular la contractació del servei de neteja mecànica i manual, així com el manteniment de les platges de Roda de Berà durant la temporada de bany 2025, d'acord amb les condicions establertes en el PCA, en el PPT i en la memòria del contracte.

114.186
Presupuesto base
114.186
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Roda de Berà, Tarragona (Cataluña)
Publicación
14 may 2025, 11:50

Organismo contratante

Ajuntament de Roda de Berà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 may 2025
Anuncio de Pliegos 14 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 may 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Roda de Berà

En la misma provincia (Tarragona)