Abierta 14 sep 2026 (14d 8h) Servicios

servei de neteja i manteniment de la xarxa de clavegueram municipal de Sant Joan de Vilatorrada, d’acord amb les determinacions del present plec de clàusules administratives particulars i del plec de prescripcions tècniques. La descripció de les funcions principals i característiques de les tasques a realitzar estan descrites i definides en el PPT.

Expediente: X2026003085

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 90400000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 14 sep 2026.

48.516
Presupuesto base
97.032
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
90400000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
30 ago 2026, 08:00
Fecha límite
14 sep 2026, 14:00 (14d 8h)
Duración
2 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 ago 2026, 08:00
Anuncio de Pliegos 30 ago 2026, 08:00
Fin Plazo Presentación 14 sep 2026, 14:00
Finaliza en 14 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 ago 2026, 04:22

Mismo sector y zona (90 en Barcelona)

Abierta CTTE1239

Serveide recollida i selecció de tèxtil i calçat, logística de contenidors i recollida a domicili a la ciutat de Barcelona, a través de la inserció de col·lectius en situació d’exclusió social

529.604 €

Abierta EQUAC-2026-69

El contracte té per objecte el subministrament de contenidors i el serveis de recollida, transport, tractament, eliminació i gestió dels diferents residus que es generen de l'activitat que realitza EQUACAT S.A. al Canal Olímpic de Catalunya. Es tracta per tant d'un contracte mixt, en els termes previstos a l'art. 18 LCSP.

61.536 €

Abierta 2026/0003765

Servei de lloguer i transport de contenidors de residus vegetals i altres residus provinents dels jardins de diversos recintes de la Diputació de Barcelona, dividit en 2 lots.

97.921 €

Abierta 347/2026

Servicio de limpieza del edificio ocupado por la Inspección Provincial de Trabajo y Seguridad Social de Barcelona y la Inspecció de Treball de Catalunya.

322.105 €

Abierta 202600000196

Trabajos de limpieza de portales y zonas interiores de los inmuebles de uso no privativo, responsabilidad del INVIED O.A. en bloque de viviendas no enajenables en la calle CID 3 de Barcelona.

3.975 €

Abierta CTTE1167

Servei d'assessorament de Conseller de Seguretat en matèries perilloses per Grup TERSA

6.455 €

Abierta CTN2600363

L’objecte és la contractació d’un laboratori acreditat per assajos de radioactivitat en aigua de consum, segons norma UNE EN ISO 17025:2017, les analítiques marcades al RD 03/2023 per a 280 mostres d’aigua de consum en quatre anys. Les 280 mostres, en principi és una planificació a l’alça. Ja que el RD marca una periodicitat en funció del volum tractat / distribuït per ATL a les diferents zones d’abastament.

35.000 €

Abierta CSE/AH02/1101480562/27/PO

Servei de desinsectació, desinfecció i desratització de l'Hospital Universitari de Bellvitge.

131.352 €

Abierta 183/2026/eCONT

L’objecte del present contracte de serveis és la contractació dels serveis relatius a la gestió mediambiental de la nau de la Unitat de Serveis Municipals.

12.350 €

Abierta C40-26

Retirada transport i descàrrega d'orgànica pretractada del centre comarcal de tractament de residus del Vallès Oriental

59.625 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada

Abierta X2026000129

servei de prevenció de riscos laborals aliè, tant en les especialitats tècniques (seguretat, higiene i psicosociologia aplicada) com en l’especialitat de vigilància i promoció de la salut de tot el personal de l’Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada (especialitat col·lectiva i individual), en qualsevol dels seus centres de treball, i de tot el personal del Patronat Municipal Assistencial (PMA), de conformitat amb la normativa vigent en matèria de prevenció de riscos laborals i en matèria de Seguretat social, d’acord amb l’establert al plec de clàusules tècniques que regulen aquest contracte.

28.960 €

Abierta X2026002981

regulació del procediment per a l’adjudicació del contracte administratiu mixt de subministrament, instal·lació, parametrització (inclou migració de dades) i manteniment d’un sistema d’informació que permeti la gestió integrada dels recursos humans de l’Ajuntament i del Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada, adaptat al marc normatiu legal i que inclogui la migració de dades, formació i suport d’operacions en cada moment utilitzant les noves tecnologies disponibles. El contracte de subministrament i serveis, inclourà: - El subministrament de les llicències de programari necessàries per a la implantació dels mòduls objecte del contracte, en una plataforma comuna, així com el maquinari vinculat amb els mateixos amb la mateixa finalitat i han d’oferir desplegament flexible. - El servei s’oferirà en modalitat SaaS multi-instància en núvol del proveïdor, amb alta disponibilitat i backup automàtics. - Possibilitat de migrar el sistema a On-premise (en entorns Windows) si l’Ajuntament ho creu necessari. - Els serveis de migració, implantació, parametrització i formació necessaris per poder passar de les solucions actuals a la nova plataforma unificada de manera efectiva, així com els serveis d’infraestructura i suport d’operació necessaris per a la seva explotació en núvols públic durant el període d’execució del contracte, assumint per part de l’adjudicatari tots els costos (emmagatzematge, recursos humans, allotjament, etc.) que pugui implicar oferir el sistema en aquesta modalitat. Les característiques del contracte, així com les condicions en que ha de realitzar-se, venen determinades en el PPT.

70.050 €

Abierta X2025005425

Contractació del servei de recollida d'animals abandonats i gestió de colònies de gats

49.393 €

Abierta X2020005642

Contractació del servei de gestió de la Llar d'infants de Sant Joan de Vilatorrada

1.504.000 €

En evaluacion X2026001702

prestació del servei de monitoratge i acompanyament del Bus a peu durant el curs 2026-2027, que consisteix en l’acompanyament als alumnes que utilitzen els itineraris de camins escolars segurs que porten, cadascun d’ells, a les tres escoles municipals sortint de diferents zones del municipi. En cada camí, la persona que fa l’acompanyament ha de recollir a l’alumnat que està autoritzat a fer ús del servei en cadascuna de les diferents parades del recorregut, i acompanyar-los fins a l’interior de l’escola corresponent.

22.786 €