Formalizada Servicios

Servei de neteja i consergeria de les piscines del municipi d’Ascó

Expediente: 676/2025

Servei de neteja i consergeria de les piscines municipals d’Ascó durant la temporada d’estiu, d’acord amb el plec de prescripcions tècniques.

16.274
Presupuesto base
16.274
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Ascó, Tarragona (Cataluña)
Publicación
11 jun 2025, 13:00

Organismo contratante

Ajuntament d'Ascó

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 jun 2025
Anuncio de Pliegos 11 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 may 2025
Anuncio de Formalización 11 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19