Abierta Sin plazo publicado Servicios

SERVEI DE NETEJA DELS CENTRES DE FAUNA DEL DEPARTAMENT DE TERRITORI, HABITATGE I TRANSICIÓ ECONÒLIGA ADSCRITS A LA SUBDIRECCIÓ GENERAL DE BIODIVERITAT I MEDI NATURAL

Expediente: GA29-26

L'objecte del contracte és la realització del servei de neteja, respectuós amb el medi ambient dels Centres de Fauna de Vallcalent, Torreferrussa i Aiguamolls de l’Empordà del Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica adscrits a la Subdirecció General de Biodiversitat i Medi Natural.

27.076
Presupuesto base
10.295
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 14:00
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Forestal Catalana, SA