Abierta Sin plazo publicado Servicios

SERVEI DE NETEJA DE L'ESCOLA GUERAU DE PEGUERA DE TORRELLES DE FOIX

Expediente: 20262149

Servei de neteja de les dependències de l'Escola Guerau de Peguera de Torrelles de Foix.

166.279
Presupuesto base
166.279
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Torrelles de Foix, Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 16:50
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Torrelles de Foix

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Torrelles de Foix

Abierta 20262149

Servei de neteja de les dependències de l'Escola Guerau de Peguera de Torrelles de Foix.

40.510 €

En evaluacion 2395/2026

EXECUCIÓ DE LES OBRES D’ADEQUACIÓ I MILLORA D’UN LOCAL MUNICIPAL DESTINAT A BAR-RESTARUANT SITUAT A LA PLAÇA DEL CASAL DE MUNICIPI DE TORRELLES DE FOIX

247.934 €

En evaluacion 2395/2026

L'objecte del present contracte és l'execució de les obres d'adequació i millora d'un local municipal destinat a bar-restaurant situat a la Plaça del Casal del municipi de Torrelles de Foix, d'acord amb el projecte tècnic redactat per l'arquitecte Jaume Vallès Busquets i aprovat per l'Ajuntament. Així mateix, formen part de l'objecte contractual les actuacions descrites al document "Millores al projecte per a l'adequació i millora d'un local municipal per destinar-ho a bar-restaurant situat a la Plaça del Casal", consistent en la incorporació d'un paviment continu de microciment gris cendra i una prestatgeria metàl·lica decorativa segons els plànols i amidaments del projecte de millores.

247.934 €

Adjudicada 2650/2025

L’objecte del contracte és prestació del servei integral de control horari com a eina de control de presència i gestió del registre de jornada del personal de l’Ajuntament de Torrelles de Foix, en la modalitat servei al núvol, que inclou tanmateix el lloguer dels terminals de fitxatge i les hores de formació per a la posada en funcionament, així com posteriors consultes als serveis tècnics que correspongui respecte el funcionament del SAAS.

6.294 €

Anulada 581/2026

Concessió del servei de gestió i explotació de la piscina municipal i el bar de la piscina municipal de Torrelles de Foix.

2.500 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta CP-2026-50

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de tres espais a l’Hospital Duran i Reynals (LRT2, UIC i Àrea Contractació Administrativa)

9.735 €

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €