Abierta 16 sep 2026 (14d 17h) Servicios

Servei de neteja de les dependències de l'Escola Guerau de Peguera de Torrelles de Foix.

Expediente: 20262149

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Torrelles de Foix en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 90919300. Plazo de presentación de ofertas hasta el 16 sep 2026.

40.510
Presupuesto base
166.279
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
90919300
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 14:04
Fecha límite
16 sep 2026, 23:59 (14d 17h)

Organismo contratante

Ajuntament de Torrelles de Foix

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 16 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (90 en Barcelona)

Abierta 08045021/2026/02

Servei de neteja de l’Institut Estela Ibèrica

61.783 €

Abierta 5596/2026

Servei de control de plagues a l'aparcament Monestir del carrer Vallès 13 de sant Cugat del Vallès

6.000 €

Abierta 2025/0005336

Els serveis de consultoria objecte d’aquest contracte son els següents: • Assessorament energètic i ambiental. • Gestió documental per al manteniment i renovació del Distintiu de Garantia de Qualitat Ambiental (DGQA). • Gestió documental relativa al càlcul de la petjada de carboni i al programa d’acords voluntaris per a la reducció de gasos amb efecte d’hivernacle (GEH). • Elaboració i gestió del programa de gestió de residus del CCCB. • Elaboració del procediment o guia de recopilació de les dades per part dels diversos serveis del CCCB.

72.800 €

Abierta X2026003085

servei de neteja i manteniment de la xarxa de clavegueram municipal de Sant Joan de Vilatorrada, d’acord amb les determinacions del present plec de clàusules administratives particulars i del plec de prescripcions tècniques. La descripció de les funcions principals i característiques de les tasques a realitzar estan descrites i definides en el PPT.

48.516 €

Abierta CTTE1239

Serveide recollida i selecció de tèxtil i calçat, logística de contenidors i recollida a domicili a la ciutat de Barcelona, a través de la inserció de col·lectius en situació d’exclusió social

529.604 €

Abierta EQUAC-2026-69

El contracte té per objecte el subministrament de contenidors i el serveis de recollida, transport, tractament, eliminació i gestió dels diferents residus que es generen de l'activitat que realitza EQUACAT S.A. al Canal Olímpic de Catalunya. Es tracta per tant d'un contracte mixt, en els termes previstos a l'art. 18 LCSP.

61.536 €

Abierta 2026/0003765

Servei de lloguer i transport de contenidors de residus vegetals i altres residus provinents dels jardins de diversos recintes de la Diputació de Barcelona, dividit en 2 lots.

97.921 €

Abierta 347/2026

Servicio de limpieza del edificio ocupado por la Inspección Provincial de Trabajo y Seguridad Social de Barcelona y la Inspecció de Treball de Catalunya.

322.105 €

Abierta 202600000196

Trabajos de limpieza de portales y zonas interiores de los inmuebles de uso no privativo, responsabilidad del INVIED O.A. en bloque de viviendas no enajenables en la calle CID 3 de Barcelona.

3.975 €

Abierta CTTE1167

Servei d'assessorament de Conseller de Seguretat en matèries perilloses per Grup TERSA

6.455 €

Más licitaciones de Ajuntament de Torrelles de Foix

Abierta 2650/2025

SERVEI INTEGRAL DE CONTROL HORARI DEL PERSONAL DE L'AJUNTAMENT DE TORRELLES DE FOIX

11.444 €

En evaluacion 2395/2026

EXECUCIÓ DE LES OBRES D’ADEQUACIÓ I MILLORA D’UN LOCAL MUNICIPAL DESTINAT A BAR-RESTARUANT SITUAT A LA PLAÇA DEL CASAL DE MUNICIPI DE TORRELLES DE FOIX

247.934 €

En evaluacion 2395/2026

L'objecte del present contracte és l'execució de les obres d'adequació i millora d'un local municipal destinat a bar-restaurant situat a la Plaça del Casal del municipi de Torrelles de Foix, d'acord amb el projecte tècnic redactat per l'arquitecte Jaume Vallès Busquets i aprovat per l'Ajuntament. Així mateix, formen part de l'objecte contractual les actuacions descrites al document "Millores al projecte per a l'adequació i millora d'un local municipal per destinar-ho a bar-restaurant situat a la Plaça del Casal", consistent en la incorporació d'un paviment continu de microciment gris cendra i una prestatgeria metàl·lica decorativa segons els plànols i amidaments del projecte de millores.

247.934 €

Adjudicada 2650/2025

L’objecte del contracte és prestació del servei integral de control horari com a eina de control de presència i gestió del registre de jornada del personal de l’Ajuntament de Torrelles de Foix, en la modalitat servei al núvol, que inclou tanmateix el lloguer dels terminals de fitxatge i les hores de formació per a la posada en funcionament, així com posteriors consultes als serveis tècnics que correspongui respecte el funcionament del SAAS.

6.294 €

Anulada 581/2026

Concessió del servei de gestió i explotació de la piscina municipal i el bar de la piscina municipal de Torrelles de Foix.

2.500 €