Abierta Sin plazo publicado Servicios

Servei de neteja 2026-2029 de les dependències de Rubí (COR) i Sarrià (NEO), taller i magatzem del COR, Centre de Comandament Integrat, trens de Barcelona-Vallès, trens de Llobregat-Anoia, Cremallera i funiculars de Montserrat, estacions i trens de Lleida- la Pobla de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya i dependències i trens d’FGC Mobilitat SA i FGC Rail SA. (ref. PO43/26)

Expediente: CONTR/2025/672 CONTR/2026/199-132.

Servei de neteja 2026-2029 de les dependències de Rubí (COR) i Sarrià (NEO), taller i magatzem del COR, Centre de Comandament Integrat, trens de Barcelona-Vallès, trens de Llobregat-Anoia, Cremallera i funiculars de Montserrat, estacions i trens de Lleida- la Pobla de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya i dependències i trens d’FGC Mobilitat SA i FGC Rail SA. (ref. PO43/26)

9.334.827
Presupuesto base
987.561
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 04:32
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 10:10

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya

En la misma provincia (Barcelona)