Adjudicada Servicios

SERVEI DE MUNTATGE, DESMUNTATGE I MANTENIMENT DE L’ENLLUMENAT ORNAMENTAL DE NADAL 2025-2026

Expediente: GENE2025004801 (X2025004872

L’objecte d’aquest contracte és la contractació del muntatge, desmuntatge, la instal·lació de les línies d’alimentació i el manteniment del seu funcionament. Forma també part del contracte el repàs de totes les lluminàries i la seva reparació si fos el cas.

69.342
Presupuesto base
69.342
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Castell-Platja d'Aro, Girona (Cataluña)
Publicación
20 ago 2025, 10:08

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 ago 2025
Anuncio de Pliegos 20 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 ago 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Castell-Platja d'Aro

En la misma provincia (Girona)