Formalizada Servicios

Servei de monitoratge per a l'execució de diferents projectes organitzats pel Departament d'infància i joventut.

Expediente: 662/2025

Contractació del servei de monitoratge per l’execució de diferents projecte organitzats pel departament d’infància i joventut de l’Ajuntament de Roda de Berà, en concret, Escola d’Estiu, Parc Nadalenc i Espai Juvenil.

88.091
Presupuesto base
88.091
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Roda de Berà, Tarragona (Cataluña)
Publicación
14 may 2025, 10:49

Organismo contratante

Ajuntament de Roda de Berà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 may 2025
Anuncio de Pliegos 14 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 may 2025
Anuncio de Formalización 14 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Roda de Berà

En la misma provincia (Tarragona)