En evaluacion Servicios

Servei de monitoratge de suport a l'alumnat que cursa estudis postobligatoris no universitaris amb necessitats educatives especials dels centres públics de Catalunya que manifesten dificultats en l'autonomia personal i/o la mobilitat.

Expediente: ED-2026-1103

Contrato de servicios en evaluación por Departament d'Educació i Formació Professional. Categoría CPV 80340000.

59.915
Presupuesto base
59.915
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
80340000
Publicación
27 jul 2026, 17:27
Fecha límite
30 jul 2026, 22:00

Documentos

(3)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 30 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 07:00

Más licitaciones de Departament d'Educació i Formació Professional