Formalizada Servicios

Servei de monitoratge de suport a l'alumnat amb necessitats educatives especials dels centres públics de Catalunya que manifesten dificultats en l'autonomia personal, la mobilitat, la regulació de la conducta i/o amb necessitats educatives en l'àmbit de la salut

Expediente: ED-2026-5

Contrato de servicios formalizado por Departament d'Educació i Formació Professional. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 20 meses. Categoría CPV 80340000. Adjudicado el 11 ene 2026 a BASIC SERVEIS EDUCATIUS, SL. Se recibió 1 oferta.

62.632.761
Presupuesto base
220.654.073
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80340000
Publicación
4 mar 2026, 18:46
Fecha límite
17 sep 2025, 22:00
Duración
20 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
BASIC SERVEIS EDUCATIUS, SL
NIF
B25328147
Importe
904.579
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 17 sep 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 11 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Departament d'Educació i Formació Professional