Formalizada Servicios

Servei de mètode BELBIN pel desenvolupament i capacitació en diagnòstic de competències de treball en equip per a projectes emprenedors vinculats a l'àrea d'emprenedoria StartUB! de la Fundació Bosch i Gimpera

Expediente: SE-3-2026.PNSP

L’objecte del present contracte és la prestació d’un servei especialitzat de mètode BELBIN de desenvolupament i capacitació en avaluació de competències emprenedores de l’equip StartUB! de la Fundació Bosch i Gimpera. Aquest servei es durà a terme mitjançant la disponibilitat d'una plataforma tecnològica específica, la generació d'informes individuals i col·lectius, i la formació acreditada del personal tècnic de StartUB! en l'aplicació de la metodologia BELBIN. Aquesta metodologia estandarditzada d’anàlisi de rols d’equip, basada en evidència científica, permetrà identificar els perfils de contribució individual, analitzar la composició dels equips emprenedors i aportar eines per millorar-ne el rendiment col·lectiu. Aquest servei és necessari per desenvolupar les activitats del projecte “Programa d’execució del Pla de transferència de coneixement UB–FBG (2025-2028), IMPACTE UB-FBG”, codi operació UR68-8121, cofinançat pel Fons Europeu de Desenvolupament Regional (FEDER) de la Unió Europea i amb el suport del Departament de Recerca i Universitats de la Generalitat de Catalunya, en el marc del Programa del FEDER de Catalunya 2021-2027.

18.987
Presupuesto base
18.987
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
25 jun 2026, 16:46

Organismo contratante

Universitat de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jun 2026
Anuncio de Pliegos 25 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 jun 2026
Anuncio de Formalización 10 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Universitat de Barcelona

En la misma provincia (Barcelona)