Formalizada Servicios

Servei de menjador de les escoles bressol Baldufa, Cavall Fort, El Pont, El Tren, Garbí, L'Olivera i La Devesa

Expediente: 2024007797

El contracte té per objecte la prestació del servei de menjador escolar a les escoles bressol municipals de Girona, d’acord amb les característiques que s’indiquen en el Plec de prescripcions tècniques.

1.819.924
Presupuesto base
788.757
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
27 jun 2025, 15:02

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jun 2025
Anuncio de Pliegos 27 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 ago 2024
Anuncio de Formalización 5 sep 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)