En evaluacion Servicios

Servei de manteniment tant preventiu com correctiu de tots els tipus de tancaments que delimiten la zona de via a les línies Llobregat – Anoia (inclou el Funicular de Gelida), Barcelona – Vallès (inclou el Funicular de Vallvidrera), Cremallera de Montserrat i els Funiculars de Sant Joan i de la Santa Cova de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref. PO78/26)

Expediente: CONTR/2026/0000000319

Servei de manteniment tant preventiu com correctiu de tots els tipus de tancaments que delimiten la zona de via a les línies Llobregat – Anoia (inclou el Funicular de Gelida), Barcelona – Vallès (inclou el Funicular de Vallvidrera), Cremallera de Montserrat i els Funiculars de Sant Joan i de la Santa Cova de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref. PO78/26)

1.980.720
Presupuesto base
1.980.720
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
30 jun 2026, 06:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jun 2026
Anuncio de Pliegos 30 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:13

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya

En la misma provincia (Barcelona)