SERVEI DE MANTENIMENT, SUPORT, I ADAPTACIÓ DEL PROGRAMA “ESCIO” I SUBMINISTRAMENT DE LLICÈNCIES

Expediente: CCS12026000001

L’Ajuntament d’Olot necessita contractar el servei de manteniment, suport, i adaptació del programa “Escio” i subministrament de llicències, per tal de gestionar la Brigada Municipal. En concret es requereix contractar el servei de manteniment i adaptació del programa “Escio” així com el subministrament de les corresponents llicències d’ús, amb l’objectiu de garantir la continuïtat, la seguretat i l’eficiència en la gestió de la Brigada Municipal. Aquest contracte inclourà: • Assistència tècnica i suport per a la resolució d’incidències i consultes relacionades amb el funcionament del programa. • Actualitzacions i adaptacions del software per tal d’adequar-lo a les necessitats específiques de l’Ajuntament d’Olot i als possibles canvis normatius o organitzatius. • Subministrament i renovació de les llicències necessàries per al correcte funcionament del sistema per a tots els usuaris autoritzats. • Formació bàsica per al personal municipal si es produeixen canvis rellevants en l’ús o funcionalitats del programa. • Monitoratge preventiu per detectar possibles incidències abans que afectin el servei. Aquesta proposta respon a la necessitat de disposar d’un suport tècnic especialitzat, atès que el desenvolupador del software és l’únic amb coneixements suficients per garantir el correcte manteniment i adaptació del programa.

29.925
Presupuesto base
29.925
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
16 abr 2026, 11:18

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 abr 2026
Anuncio de Pliegos 16 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 abr 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)