Formalizada Servicios

Servei de manteniment preventiu, predictiu, proactiu i correctiu de les dues refredadores marca DAIKIN AC SPAIN, S.A., que asseguren la disponibilitat d’aigua freda de climatització als quiròfans i altres serveis assistencials crítics de l’Hospital del Mar, segons característiques i condicions definides al Plec de prescripcions tècniques de la licitació.

Expediente: HM-2026-101

Contrato de servicios formalizado por Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 50530000. Adjudicado el 20 jul 2026 a DAIKIN AC SPAIN, S.A.. Se recibió 1 oferta.

27.562
Presupuesto base
33.074
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
50530000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 ago 2026, 10:07
Fecha límite
26 may 2026, 16:00
Duración
5 años

Adjudicación

Adjudicatario
DAIKIN AC SPAIN, S.A.
NIF
A82527458
Importe
26.184
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 ago 2026
Anuncio de Pliegos 3 ago 2026
Fin Plazo Presentación 26 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 06:24

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta CSE/AH02/1101481806/27/PS

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

46.750 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 26/053

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

2.904.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Más licitaciones de Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona

Abierta HM-2026-307

Subministrament, muntatge, instal·lació, posada en funcionament i formació de 5 generadors electroquirúrgics d'alta freqüència amb sellador de vasos destinats al Bloc Quirúrgic de l’Edifici C de l'Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques que es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

59.700 €

Abierta HM-2026-307

Exp. HM-2026-307: Contractació del subministrament de generadors electroquirúrgics d’alta freqüència amb sellador de vasos per al Bloc Quirúrgic de l'Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona.

59.700 €

Abierta HM-2026-304

Exp. HM-2026-304: Contractació del subministrament de desfibril·ladors i del subministrament successiu i continuat del fungible associat, per a l’Hospital del Mar i per a l’Hospital de l’Esperança, centres del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona.

949.025 €

Abierta HM-2026-304

Suministro de desfibriladores y suministro sucesivo y continuado del fungible asociado, para la Hospital del Mar y para el Hospital de la Esperanza, centros del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, según características y condiciones definidas en el Pliego de prescripciones técnicas de la licitación.

555.490 €

Abierta HM-2026-293

Subministrament d’un conjunt d’elements de protecció plomada (davantals, armilles, faldilles, collarins, ulleres i sobreulleres) i suports per a la seva correcta col·locació i emmagatzematge, destinats als Serveis d’Endoscòpies, la Unitat del Dolor i el Bloc Quirúrgic de l’Edifici C, dins del projecte d’ampliació de l’Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques que es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

55.077 €