En evaluacion Servicios

Servei de manteniment preventiu i correctiu dels sistemes d'alimentació ininterrompuda (SAIs) a les diferents Seus de l'Ajuntament de Torredembarra

Expediente: 4413/2026

L’objecte del contracte consisteix en dur a terme el manteniment preventiu i correctiu dels sistemes d’alimentació ininterrompuda (SAIs) ubicats a les diferents seus de l’Ajuntament de Torredembarra.

15.629
Presupuesto base
15.629
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Torredembarra, Tarragona (Cataluña)
Publicación
6 jul 2026, 14:52

Organismo contratante

Ajuntament de Torredembarra

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 jul 2026
Anuncio de Pliegos 6 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Torredembarra

En la misma provincia (Tarragona)