Formalizada Servicios

Servei de manteniment preventiu i correctiu del sistema de control d’accessos, evolutiu i subministrament de material per als aparcaments municipals de rotació.

Expediente: SER08-12/2025

El present contracte té per objecte la contractació del manteniment preventiu i correctiu del sistema de control d’accés, evolutiu i subministrament de material per als següents aparcaments municipals de rotació: aparcament de Plaça de les Tereses, aparcament de Plaça de Granollers, aparcament Espai Firal-Parc Central i aparcament de Plaça de Cuba.

396.000
Presupuesto base
396.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Mataró, Barcelona (Cataluña)
Publicación
22 jul 2026, 12:55

Organismo contratante

Promocions Urbanístiques de Mataró, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 jul 2026
Anuncio de Pliegos 22 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 jul 2026
Anuncio de Formalización 23 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jul 2026, 12:10