SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU I CORRECTIU DE LES INSTAL·LACIONS EXPOSITIVES DE L’ESPAI CRÀTER

Expediente: CCS12025000011

Constitueix l’objecte d’aquest contracte la prestació del servei de manteniment preventiu i correctiu de les instal·lacions expositives de l’Espai Cràter, incloent sistemes audiovisuals, interactius i altres elements vinculats a l’experiència expositiva.

19.754
Presupuesto base
19.754
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
2 jul 2025, 15:20

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jul 2025
Anuncio de Pliegos 2 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:21

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)