Formalizada Servicios

Servei de manteniment preventiu i correctiu de la flota de vehicles de l’Ajuntament de Tarragona, dividit en lots.

Expediente: 107/2026 G626

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Tarragona en Tarragona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 50110000. Adjudicado el 17 ago 2026 a CENTROS MULTIMARCAS DEL AUTOMOVIL TORRES, SL. Se recibieron 3 ofertas.

129.488
Presupuesto base
1.139.491
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50110000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
26 feb 2026, 15:30
Fecha límite
30 mar 2026, 16:00
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
CENTROS MULTIMARCAS DEL AUTOMOVIL TORRES, SL
NIF
B60998408
Importe
45.152
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 feb 2026
Anuncio de Pliegos 26 feb 2026
Fin Plazo Presentación 30 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 17 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (50 en Tarragona)

Abierta 01_2026

Servicio de mantenimiento de los simuladores de vuelo gestionados por la Fundación Rego

80.580 €

Abierta 8450/2026

Contratación del servicio de intervención rápida en el mantenimiento y conservación de pavimentos de la vía pública en el término municipal de Salou.

826.446 €

Abierta HCA 006/2026

Servei integral de reprocessament d'endoscopis per al Bloc Quirúrgic de l'Hospital Comarcal d'Amposta, SAM.

126.500 €

Abierta 20260713

mantenimiento preventivo, normativo y correctivo de las instalaciones de baja tensión y de los sistemas de protección contra rayos en los edificios de Reus Mobilitat i Serveis, SA y en los centros educativos de Reus.

122.436 €

Abierta CO-CV-26-005

Servicio mantenimiento de los equipos de elevación para la instalación nuclear Vandellós I

136.599 €

Adjudicada 46/26

Manteniment del maquinari i programari de servidors del fabricant Sun/Oracle a la Universitat Rovira i Virgili (CE-SDA SE 46/26)(Contracte específic de l'SDA del CSUC 23/40, categoria: 1)

60.200 €

En evaluacion EXP 28-2026

L'objecte del present contracte és el lloguer, transport, instal·lació, posada en servei, manteniment i retirada d'un grup electrogen destinat a garantir el subministrament elèctric de suport a les instal·lacions de la Fase II de l'Institut Català d'Investigació Química (ICIQ).

29.500 €

En evaluacion 5869/2026

Servei de grua, retirada de vehicles de la via pública i dipòsit de vehicles al municipi de Cunit

91.883 €

En evaluacion 1344/2026

Servei d’immobilització,arrossegament, transport i retirada, mitjançant una grua de pales, dels vehicles de les vies i espais públics de competència de l’Ajuntament de l’Ampolla, que interfereixin o obstaculitzin greument, directa o indirectament, la circulació d’altres usuaris de la via o aquells que suposin un risc per a la seguretat de les persones o dels béns i dels vehicles abandonats, i si procedeix el seu trasllat al dipòsit municipal de vehicles o al lloc que designi la Policia Local de l’Ampolla, d’acord amb la forma, condicions i l’abast determinats en el plec de prescripcions tècniques.

7.942 €

Formalizada SE 04/27

Servei de manteniment preventiu i correctiu de l’equip XPS PROVENX-NAP (SPECS) ubicat al Servei de Recursos Científics i Tècnics (SRCiT) de la Universitat Rovira i Virgili (SE 04/27)

130.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Tarragona

Abierta 504/2026/G626

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics per la redacció i direcció facultativa dels projectes executius següents: • Consolidació i restauració de les estructures arqueològiques de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona. • Adequació de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona

79.100 €

Abierta 467/2026-G626

Serveis de col·laboració i d'assistència tècnica a la Intervenció General en actuacions d'auditoria pública i control financer

888.742 €

Abierta 467/2026-G626

Servicios de asistencia técnica para la colaboración y apoyo a la Intervención General del Ayuntamiento de Tarragona en el ejercicio de las funciones de control interno, mediante actuaciones de auditoria pública, control Financiero y otros Trabajos incluidos en los planes anuales de control Financiero, de acuerdo con la normativa vigente. Lote 1 Auditoría de cuentas. Lote 2 Auditoría operativa. Lote 3 Control financiero de subvenciones. Lote 4 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones concedidas. Lote 5 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones recibidas. Lote 6 Servicios de colaboración

370.309 €

Abierta Compres Exp490/2026 G626

Subministrament de tres llicències MySQL Enterprise Edition i el suport avançat de l’arquitectura MySQL de l’Ajuntament de Tarragona.

83.364 €

Abierta Compres Exp490/2026 G626

És el subministrament de tres llicències MySQL Enterprise Edition i el suport avançat de l’arquitectura MySQL de l’Ajuntament de Tarragona.

69.470 €