SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU I CORRECTIU DE GRUPS ELECTRÒGENS ALS CENTRES TÈCNICS DE REUS DESENVOLUPAMENT ECONÒMIC, S.A. (REDESSA).

Expediente: 1/2026

L'objecte és la contractació del servei de manteniment i reparació dels grups electrògens de subministrament elèctric que donen suport a les instal·lacions de REDESSA.

40.457
Presupuesto base
40.457
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Reus, Tarragona (Cataluña)
Publicación
18 feb 2026, 15:42

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 feb 2026
Anuncio de Pliegos 18 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Reus Desenvolupament Econòmic SA

En la misma provincia (Tarragona)