Formalizada Servicios

SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU DE L’EQUIPAMENT DE MICROSCOPIA ELYRA 7 / LSM 980 / AXIO OBSERVER 7, DEL CENTRE DE RECERCA EN AGRIGENÒMICA CSIC IRTA UAB UB CRAG AL PARC CIENTÍFIC DE LA UAB A BELLATERRA.

Expediente: 217-2025

L’objecte del present contracte és el servei de manteniment d’un microscopi Óptic Confocal Elyra 7/ LSM 980 / Axio Observer 7 del servei de microscòpia del Centre de Recerca en Agrigenòmica CSIC IRTA UAB UB CRAG, en el parc científic de la UAB a Bellaterra.\n\nLa necessitat a la qual es pretén donar satisfacció mitjançant la contractació de les prestacions corresponents és la de mantenir l’equipament en òptimes condicions reduint possibles incidències. Aquest equipament té com a missió fonamental donar servei a tots els usuaris del serveis per visualitzar mostres.\n\nLa finalitat de la contractació, es concreta en les següents necessitats a cobrir amb aquesta licitació, contracte negociat sense publicitat amb l’empresa Carl Zeiss Iberia, S. L., per raons tècniques i d’exclusivitat (consta a l’expedient certificació de l’exclusivitat), atès que són l’únic servei tècnic certificat pel fabricant per realitzar, de manera directa o indirecta els serveis de manteniment tant preventiu com correctiu.\n

127.068
Presupuesto base
127.068
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Cerdanyola del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 sep 2025, 17:40

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 sep 2025
Anuncio de Pliegos 23 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 sep 2025
Anuncio de Formalización 23 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Centre de Recerca Agrigenòmica (CRAG)

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta CP-2026-50

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de tres espais a l’Hospital Duran i Reynals (LRT2, UIC i Àrea Contractació Administrativa)

9.735 €

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €

Abierta 2026/8820R

És objecte d’aquest contracte la contractació del servei de tallers, xerrades i activitats preventives del risc: consum drogues, anticoncepció, assetjament escolar, trastorns de la conducta alimentària i altres, en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi. S’adrecen als adolescents dels centres educatius públics i concertats del municipi de Santa Perpètua de Mogoda.

16.560 €