Adjudicada Servicios

Servei de manteniment integral (preventiu, correctiu, modificacions i millores) del parc de torns de rodes del Centre Operatiu de Martorell (COM) i del torn de rodes del Centre Operatiu de Rubi (COR) i dels equips de mesura EVA de RUBÍ i de Ribes de Freser propietat de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (FGC) (Ref:NS31/26)

Expediente: CONTR/2026/0000000084

Servei de manteniment integral (preventiu, correctiu, modificacions i millores) del parc de torns de rodes del Centre Operatiu de Martorell (COM) i del torn de rodes del Centre Operatiu de Rubi (COR) i dels equips de mesura EVA de RUBÍ i de Ribes de Freser propietat de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (FGC) (Ref:NS31/26)

97.936
Presupuesto base
97.936
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jun 2026, 14:48

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jun 2026
Anuncio de Pliegos 15 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 jun 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jun 2026, 12:15

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya

En la misma provincia (Barcelona)