Formalizada Servicios

Servei de manteniment integral de les infraestructures i instal·lacions de la seu de l'Oficina Antifrau de Catalunya

Expediente: OAC-2026-8

Contrato de servicios formalizado por Oficina Antifrau de Catalunya en Barcelona. Duración del contrato: 32 meses. Categoría CPV 50700000. Adjudicado el 15 jun 2026 a MH MULTITECNIA,SL. Se recibieron 5 ofertas.

137.333
Presupuesto base
137.333
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
50700000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 17:33
Fecha límite
13 feb 2026, 23:59
Duración
32 meses

Adjudicación

Adjudicatario
MH MULTITECNIA,SL
NIF
B66767955
Importe
111.333
Ofertas recibidas
5

Organismo contratante

Oficina Antifrau de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 jun 2026, 04:23

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Abierta 2026006/climapl1

Subministrament d’una instal·lació de producció de fred i calor i la seva posada en funcionament per substituir un dels sistemes de producció de fred i calor que dóna servei al Plató 1. Aquest és un servei “claus en mà” de subministrament, posada en funcionament, legalització i retirada de l’antic aparell.

92.679 €

Abierta 01040604/2026/15

Contractació de la prestació del manteniment i reposició de les àrees de jocs municipals de Sant Pere de Ribes. Els seus principals objectius són: - Mantenir en perfecte estat de funcionament i conservació les instal·lacions. - Efectuar les inspeccions de les àrees de joc segons la vigent normativa d’aplicació. - Solucionar les incidències i avaries que puguin sorgir, amb el mínim temps possible. - Subministrar nous jocs, en substitució dels existents o per millorar la qualitat de les àrees. - Actualitzar i mantenir l’inventari existent i la documentació tècnica de les instal·lacions. I amb la finalitat de garantir el correcte funcionament i la reposició de les àrees de jocs municipals d’acord amb l’objecte del contracte, s’inclouran les següents prestacions: - Prestació P1, manteniment preventiu i correctiu de les instal·lacions. - Prestació P2, manteniment modificatiu, nous elements i adequació a la normativa.

169.521 €

Abierta CTON2026000035

El manteniment, conservació i adequació dels sistemes de protecció contra el llamp (sistemes de captació, conductors, presa de terres, resta de material i instal·lacions annexes) dels equipaments i edificis municipals del terme municipal de Sant Vicenç dels Horts.

9.342 €

Abierta 2026/0027029

Servei de manteniment, reparació i conservació de les instal·lacions elèctriques de les dependències del Consorci de les Drassanes Reials i Museu Marítim de Barcelona

50.688 €

Abierta 262/2026

Servicio de mantenimiento y conservación de las instalaciones eléctricas de BT, fontanería y saneamiento de los diferentes equipamientos municipales del Ayuntamiento de Caldes de Montbui

280.788 €

Abierta 905211/26

L’adquisició i manteniment d’un equip d’espectroscòpia d’emissió òptica per plasma acoblat inductivament (ICP-OES) per a la determinació de metalls

102.000 €

Abierta AJT/170570/2025

Manteniment i reparació de la flota de bicicletes de l’Ajuntament de l’Hospitalet de Llobregat.

14.048 €

Más licitaciones de Oficina Antifrau de Catalunya