Formalizada Servicios

Servei de manteniment i vigilància del Bike Park a l’estació de muntanya de La Molina (ref. POS77/26)

Expediente: CONTR/2026/0000000191

Contrato de servicios formalizado por Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya en Girona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 92610000. Adjudicado el 8 jul 2026 a Cuvicbaga informatica s.l.. Se recibieron 2 ofertas.

49.980
Presupuesto base
99.960
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
92610000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
5 may 2026, 18:06
Fecha límite
26 may 2026, 14:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Cuvicbaga informatica s.l.
NIF
B63911770
Importe
45.220
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 may 2026
Anuncio de Pliegos 5 may 2026
Fin Plazo Presentación 26 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 8 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:29

Mismo sector y zona (92 en Girona)

Abierta CONC2026000057

Subministrament en règim de lloguer, la instal·lació, posada en funcionament, manteniment, conservació, desmuntatge i gestió d’una pista de gel temporal amb una superfície útil mínima de 20 × 10 metres, destinada a l’ús ciutadà durant la campanya de Nadal 2026-2027 al municipi de Figueres.

70.000 €

Abierta 2026018916

L'objecte del contracte és la contractació dels serveis de gestió i dinamització dels tallers de participació i les trobades del Consell d'Infants i del Consell d'Adolescents de Girona. . Prestació del servei de gestió i dinamització dels tallers de participació del Consell d'Infants i del Consell d'Adolescents. Tallers que es realitzen a principi de curs amb l'objectiu de treballar la participació infantil. . Prestació del servei de gestió i dinamització de les trobades del Consell de participació d'infants i del consell d'Adolescents de Girona. Trobades que es realitzen amb l'objectiu de fomentar la participació dels infants i adolescents en diferents temes de la ciutat

19.555 €

Abierta COBS2026/073

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de monitoratge per a l'activitat física (gimnàstica de manteniment) per a la gent gran al Centre Cívic de Vilartagues i al Centre Cívic de Tueda (Pavelló de la Corxera). Des dels mesos d'octubre fins a juny. S'inclou també l'activitat física (gimnàstica de manteniment) a la platja durant els mesos de juliol i agost i l'activitat de les olimpiades de la gent gran durant tres dies del mes d'abril.

41.544 €

Adjudicada CONC2026000042

Representació de l'espectacle " Muerta de amor" al Teatre Municipal el Jardí en el marc de la programació del festival d'arts escèniques Temporada Alta 2026 - Festival internacional de tardor de Catalunya 2026.

36.225 €

En evaluacion X2026003672

Aquest contracte té per objecte la prestació dels serveis d’atenció al visitant i realització de les visites guiades a l’Arqueoparc Coves de Serinyà, durant el període comprès des de l’1 de juliol de 2026 (o des de la data que s’indiqui en el contracte administratiu) fins al 30 de juny de 2027, d’acord amb el calendari i l’horari d’obertura de l’equipament durant aquest període, recollit en el Plec de prescripcions tècniques (PPT). Aquests serveis s’han d’executar al recinte de l’Arqueoparc Coves de Serinyà (c-66, 17852, Serinyà).

47.452 €

En evaluacion 2026/2946

Restauració pintures antic convent Sant Agustí

55.514 €

En evaluacion 2026031510

Contractació dels serveis de producció tècnica, regidories d'escenari i serveis auxiliars de suport als concerts i altres espectacles durant les Fires de Sant Narcís 2026.

29.780 €

En evaluacion X2026001087

Contracte de serveis de monitoratge de les activitats fisicoesportives organitzades per l’Ajuntament de Celrà

41.583 €

Formalizada 2026/005186

L’objecte del contracte és la prestació del servei artístic per a la realització del concert de Miki Núñez, que tindrà lloc el dia 14 d’agost de 2026, a les 23.00 h, al recinte de l’antic càmping Bahía, en el marc de la programació musical de les Barraques de la Festa Major de Roses 2026.

20.500 €

Formalizada 2026/005184

L’objecte del contracte és la prestació del servei artístic per a la realització del concert del grup Els Catarres, que tindrà lloc el dia 11 d’agost de 2026, a les 00.00 h (nit de l’11 al 12 d’agost), al recinte de l’antic càmping Bahía, en el marc de la programació musical de les Barraques de la Festa Major de Roses 2026.

18.000 €

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya