SERVEI DE MANTENIMENT I VIGILÀNCIA DE L'ESTANY D'IVARS I VILA-SANA
Expediente: 26D001
Licitació del servei de manteniment i vigilància de l'estany d'Ivars i Vila-sana
130.691€
Presupuesto base
130.691€
Valor estimado
Detalles
- Procedimiento
- Abierto
- Lugar de ejecución
- Pla d'Urgell, Lleida (Cataluña)
- Publicación
- 4 may 2026, 12:00
Organismo contratante
Estado del procedimiento
Anuncio de Licitación
4 may 2026
Anuncio de Pliegos
4 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
1 jun 2026
Anuncio de Formalización
26 jun 2026
Más licitaciones de Consorci Estany d'Ivars-Vila-sana
En la misma provincia (Lleida)
Abierta
171/2026
Execució del Projecte de rehabilitació i restauració de sant Joan Baptista 1a etapa separata de la 2a fase
181.587 €
Abierta
2237/2026
Treballs de manteniment i millora del carrer dels Canonges
168.628 €
Abierta
2294/2026
Treballs de rehabilitació del carrer de la Bola de Castellciutat
163.429 €
Abierta
9286/2026
Servei transport escolar - Lot 40 - Benavent de Segrià - CEE Esperança
140.605 €
Abierta
171/2026
Execució material de les obres previstes al projecte de Rehabilitació i restauració de l'església de sant Joan Baptista 1a etapa separata de la 2a fasede restauració de les façanes laterals i de l'absis, actuacions a les cobertes i façanes de les capelles laterals i a la coberta de la rectoria amb actuacions estructurals.
181.587 €