Formalizada Servicios

SERVEI DE MANTENIMENT I SUPORT TÈCNIC DE L'APLICACIÓ DE SERVEIS D'ACCESSIBILITAT I D'ÚS PEL WEB I L'APLICACIÓ (LLORETSMART) DE L'AJUNTAMENT DE LLORET DE MAR, DEL PRODUCTE ANOMENAT INSUIT

Expediente: 14032019000129

Servei consistent en el manteniment i suport tècnic de l'aplicació de serveis d'accessibilitat i d'ús pel web i l'aplicació (LloretSmart) de l'Ajuntament de Lloret de Mar

15.000
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
23 feb 2022, 16:00

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 feb 2022
Anuncio de Pliegos 23 feb 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 feb 2022
Anuncio de Formalización 23 feb 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)