Servei de manteniment i reparació de la flota de vehicles municipals.

Expediente: 203920Y

Prestació del servei de manteniment i reparació de la flota de vehicles municipals propietat de l’Ajuntament de La Roca del Vallès. S’inclou el manteniment ordinari, les revisions i gestions de la Inspecció Tècnica de Vehicles (ITV), el canvi de pneumàtics, les punxades, reparació de les avaries, danys i desperfectes, neteges, i en general, totes aquelles actuacions, que permetin poder mantenir els vehicles en les condicions adequades de funcionament i seguretat, i alhora poder prestar el servei pel qual estan destinats.

46.000
Presupuesto base
46.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Roca del Vallès, la, Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 11:30

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 jun 2026, 08:31

Más licitaciones de Ajuntament de la Roca del Vallès

Abierta 201553K

Servei de transport amb autocar per les activitats esportives, educatives, culturals, de de lleure i de promoció de la salut, organitzades o coordinades per l'Ajuntament

47.487 €

Formalizada 198681-X

Actuació artística del grup musical Els Catarres a la Festa Major d'estiu de la Roca del Vallès

18.000 €

Formalizada 198681-X

Contractació del servei d'actuació del grup musical Els Catarres per a la Festa Major d'estiu de la Roca del Vallès 2026, el divendres 11 de setembre a la carpa de Festa Major, situada a la Plaça Sant Jordi com a grup cap de cartell.

18.000 €

En evaluacion 181944A

Reparació de les patologies detectades a l'edifici del Centre Cultural de la torreta i l'adequació de la seva terrassa.

175.234 €

Formalizada 164536A

El present contracte té per objecte la contractació del servei de repartiment domiciliari de publicacions oficials amb o sense adreça ni destinatari vinculades a campanyes de comunicació, entre les quals s’inclouen butlletins, revistes municipals, programes de festes majors i de les festes anuals del municipi com les de Nadal, tríptics de nous serveis municipals, repartiments de cartes sobre qualsevol matèria, domicilis de gent gran, repartiments a domicilis de gent gran i a domicilis d'un nucli concret, etc. En definitiva, disposar d’un servei postal, porta a porta, amb la finalitat de fer arribar l’acció municipal i els serveis que presta a la ciutadania. També s’inclou amb l’objecte del contracte la penjada de cartells informatius o de difusió comunicativa d’activitats en els punts d’enganxada habilitats per l’Ajuntament.

79.955 €

En la misma provincia (Barcelona)