Formalizada Servicios

Servei de manteniment i neteja dels espais verds municipals de Gualba. Reservat a centres especials de treball.

Expediente: X2025000247

Es objecte del present contracte la prestació del servei de jardineria de Gualba consistent en el manteniment i neteja dels espais verds públics municipals de Gualba, d'acord amb el detall de les tasques indicades en el PPT i PCAP. la present contractació es reserva a CENTRES ESPECIALS DE TREBALL D'INICIATIVA SOCIAL.

143.068
Presupuesto base
143.068
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Gualba, Barcelona (Cataluña)
Publicación
9 jun 2025, 14:04

Organismo contratante

Ajuntament de Gualba

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jun 2025
Anuncio de Pliegos 9 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 jun 2025
Anuncio de Formalización 9 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Gualba

Abierta X2026000233

Licitació obres de remodelació de l'ETAP de Gualba

429.780 €

En evaluacion X2026000233

L’objecte del contracte son les obresde millora de les infraestructures de la xarxa d’aigua potable de Gualba. amb l’objectiu de garantir la màxima qualitat del subministrament en matèria sanitària, dins el marc del Reial Decret 3/2023. Les actuacionsprevistes serien : 1. Control de terbolesa a la captació i tancament automàtic en cas de terbolesa. Instal·lació d’un turbidímetre a la captació.  Instal·lació d’un equip de telecomandaments per enviar la senyal. Instal·lació d’una vàlvula motoritzada a l’entrada de l’ETAP . 2. Automatització de la planta. Instal·lació d’un PLC de control. Pantalla HMI per la supervisió i interconnexió amb el sistema telecontrol existent. 3. Remodelació del sistema de filtració La substitució del filtres actuals a pressió mitjançant filtració amb minerals, per filtres de les mateixes característiques i la mateixa disposició que l’actual. Per a la remodelació del sistema de filtració de l’ETAP de Gualba es realitzarà el desmantellament del equips existent i el condicionament de l’edifici i espais interiors, juntament amb la instal·lació d’un dipòsit previ per tal de garantir el temps de contacte necessari abans de filtració.

429.780 €

Adjudicada X2026000184

Licitació contracte servei de dinamització per l'espai Jove de Can Godall - Gualba

27.852 €

Formalizada X2026000184

L’empresa adjudicatària haurà de garantir: - Atenció i obertura regular de l’espai segons calendari i horari descrit. - Dinamització d’activitats -culturals, de lleure, tallers, jocs, esportives, etc...- segons programació. - Coordinació amb la regidoria de joventut i suport en accions del Servei de la Regidoria de Joventut. - Memòria anual d’activitats i resultats, amb indicadors quantitatius i qualitatius.

11.428 €

Adjudicada X2026000186

Licitació concessió gestió Parc Mediambiental

16.119.419 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €