En evaluacion Servicios

Servei de manteniment i neteja de rius i rieres, hortes de Santa Eugènia, boscos i itineraris en medi natural, els jocs infantils i espais per a gossos i parcs i jardins a la ciutat de Girona.

Expediente: 2025005818

L’objecte del contracte és el servei de manteniment i neteja dels rius i rieres, hortes de Santa Eugènia, boscos i itineraris en medi natural, els jocs infantils i espais per a gossos i parcs i jardins a la ciutat de Girona, així com promoure la inserció sociolaboral de persones amb discapacitat.

5.254.165
Presupuesto base
1.020.045
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
26 may 2025, 15:06

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2025
Anuncio de Pliegos 26 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 jun 2025
Anuncio de Formalización 12 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)